Forbes: Реальная версия «Слуги народа» не похожа на телесериал. Это провал

Чeрeз сім рoків після тoгo, як Рoсія aнeксувaлa Крим, ствoрилa й oзбрoїлa сeпaрaтистський руx в Дoнбaсі, укрaїнський уряд і вeсь йoгo бізнeс-клaс «зaгрузли в тaкиx глибoкиx прoблeмax, щo будe дивнo, якщo вoни взaгaлі змoжуть з ниx вибрaтися», пишe aнaлітик світoвиx бізнес-трендів Кеннет Рапоза у статті в (видах видання Forbes.

Він погоджується, що труднощів додають як політика Росії, беспричинно і дещо охололі відносини зі США.

Либреттист вважає, що, за рішенням Джо Байдена, Україна пересунулася нате другий план пріоритетності интересах Вашингтона. Так сталося зокрема помощью роботу Байдена-молодшого для компанію, яку підозрюювали в корупції, і це из чего следует предметом розслідування, затьмаривши виборчу кампанію його батька.

Втім, згадуючи, як комедійний актор Володимир Зеленський став президентом, Рапоза стверджує, що «найстрашніший неприятель з усіх – це самі українці».

«Життя перетворилося получи и распишись мистецтво. Але багато з тих, хто спостерігав следовать Україною, й іноземних інвесторів хочуть повернути свої гроші. Реальна версія «Прислуга народу» не схожа сверху телесеріал. Це провал», – заявляє виновник.

За його спостереженнями, поява імені Зеленського в документах Pandora Papers, опублікованих Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань, невыгодный додає віри інвесторам, деякі з яких вже судяться з українськими компаніями.

«Pandora Papers отнюдь не віщують нічого хорошого исполнение) України, і це поганий условный знак для Зеленського. Як зауважив Водан вашингтонський аналітик на умовах анонімності, «Україна – це Саудівська Аравія корупції», – пише Раппоза.

Возьми його думку, попри обіцянки Зеленського зробити Україну "землею обітованою" про іноземних інвестицій, цього без- сталося, навіть попри тёта, що країна має успішний IT-директриса, велику кількість природних ресурсів, чудовий сільськогосподарський потенціал і освічену робочу силу.

«Самоочевидно, що в Україні як і раніше щось далеко не так. І справа в керівництві в Києві. Невдалі чертеж, здійснені США, не принесли йому жодної користі. У поєднанні з «шахом» (але ще никак не «матом») получи и распишись геополітичній шахівниці з боку росіян Україна сьогодні виглядає такою ж загубленою, як і раніше», – вважає він.

Нате думку Рапози, політика Зеленського з «деолігархізації», розкритикована Венеціанською комісією, також виглядає сумнівною, оскільки може бути використана як «політична зброя» проти опонентів.

Серед питань, які затьмарюють церемония денний української влади, також енергетична криза.

«Втім, це мало-: неграмотный 100% вина України. У певному сенсі їх кинули сверху поталу вовкам», – додає аналітик, згадуючи зняття Вашингтоном заперечень проти добудови російського газового трубопроводу Nord Stream 2.

«Західна допомога й іноземні інвестиції едва ли чи прийдуть на допомогу Україні. Поки адміністрація Байдена розбирається з безпрецедентними труднощами вдома […], у Білого дому немає часу в драми в Україні. Це паршиво як для «Cлуги народу», неведомо зачем і для перспектив іноземного бізнесу в Україні, який сподівався, що це если найбільша і найкраща країна з колишнього СРСР для того інвестування», – підсумовує Рапоза.

Огляд підготувала Марія Кондрачук, Службишка моніторингу ВВС.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.