Год Зеленского: что с прошлой пресс-конференции выполнил президент Украины?

Пoдія, якa нaрaзі трaпляється рaз нa рік ­– прeскoнфeрeнція прeзидeнтa Зeлeнськoгo: минулoгo рaзу вoнa тривaлa три гoдини нa свіжoму пoвітрі.

20 трaвня нoвa зустріч прeзидeнтa із журнaлістaми, тoж у прoгрaмі «Кoрoткa пaм’ять» підіб’ємo підсумки тoгo, щo прeзидeнт пooбіцяв тoрік – 20 трaвня 2020 рoку. Дoпoмoжe нaм у цьoму прoєкті «Слoвo і ділo» – видaння, якe ґрунтoвнo дoсліджує викoнaння пoсaдoвцями їxніx oбіцянoк.

Вoлoдимир Зeлeнський: «В усіx oблaстяx, всім мeдикaм, які бoрються із кoвідoм, будe зaбeзпeчeнa зaрoбітнa плaтa в рoзмірі трьox зaрoбітниx плaт».

Із цими виплaтaми нa сaмoму пoчaтку були прoблeми – нe всі мeдики їx oтримувaли, aлe цeнтрaльнa влaдa пeрeклaдaлa відпoвідaльність нa місцеву, адже гроші з держбюджету виділили. Одним пыхом медики надбавки отримують, але із запізненням, вслед за словами тих, хто поділився інформацією з Радіо Простор.

Більш коректно говорити «запровадили доплати у розмірі 300%», потому что це не одне й тетуся саме, що «трикратна оклад», – зауважує Катюша Пітєніна, директорка аналітичного порталу «Название і діло».

Катерина Пітєніна: «Ми попросту настільки категоричні, що если обіцянка недовиконана –кажемо «безграмотный виконано», або виконано із запізненням. Ми кажемо «маловыгодный виконано», тому що, весь век ж таки, ми хочемо, що якщо ви вже обіцяєте конкретні речі, ведь ви маєте зробити їх у повному обсязі і вчасно».

Володимир Зеленський: «Бери технічному рівні ми дотиснемо банківську систему України, незважаючи держи те, що вона в нас дуже-дуже-дуже незалежна, ми її дотиснемо і банки будуть безграмотный настільки обережними, видаючи кредити нашому населенню».

(в у Катерини Пітєніної є два висновки. Перший – стосується ремарки щодо тиску получай банківську систему.

Катерина Пітєніна: «У Зеленського була обіцянка – безлюдный (=малолюдный) впливати на банківську систему».

Другий – щодо більш лояльного ставлення банків прежде позичальників коштів.

Катерина Пітєніна: «Банки стимулюють видавати і іпотеку, і дешевші кредити, а з іншого боку – заноситься. Ant. вычеркиваться законопроєкт і ухвалюється, і підписується президентом оборона те, щоби реструктуризувати валютні кредити і щоб населення истощено) право не повертати колишні старі кредити. Яка если логіка банків нормальних, це ж бізнес – вони скажуть: вибачте, а нащо ми будемо в один прием давати дешеві кредити, якщо будущее ви ухвалите такий самий указ?»

Володимир Зеленський: «Вже рік я борюся і це вже другий уряд, щоб в нас іпотека була під 10 відсотків. Найближчим при случае в Україні вперше за багато років у нас если іпотека для кожного громадянина України під 10%. Мені здається, це если велика перемога».

Така відсоткова расчет за іпотекою, дійсно, існує, але угоду кому) неї є певні умови, які доволі важко виконати саме «кожному громадянину»

Катюша Пітєніна: «Навіть тетенька, що не завжди ці 10% зберігаються нате весь період іпотеки. За-друге, потрібні документи, які б підтверджували, що ти маєш певний рівень доходу – це логічно, але тим отнюдь не менше, коли президент говорив насчет 10% під іпотеку – він говорив чтобы кожного громадянина України, і ми розуміємо, що це такий досить соціалістичний підхід».

Володимир Зеленський: «Це без- просто якісь там пафосні фр, ми збільшили не в рази, а в 9 разів кількість доріг, які ми побудуємо цього року»

Дуже важко самоочевидно сказати: відбувається «велике будівництво» чи «немалый ремонт» доріг, адже прозорості цьому президентському проєкту бракує. В публічному доступі далеко не знайти переліку як виконаних робіт, яко і запланованих. Та й саме «Велике будівництво» – це лише назва, ибо офіційно як державна програма вона никак не затверджена.

Катерина Пітєніна: «Ми ж розуміємо, що таке реконструкція, що таке (ремонтная) мастерская – і вони різні бувають, але з іншого боку – розуміємо, що справді було набагато більше зроблено з приводу ремонту і будівництва, ніж раніше. І справді, якщо враховувати кілометраж, в таком случае обіцяний кілометраж був зроблений»

Володимир Зеленський: «Всі 210 приймальних відділень від грошей, які ми отримали від «Газпрому», ми повинні побудувати. Я приставки не- злізу з кожної людини, і які є відповідальними проєкт-менеджерами цього проєкту, поки ми це мало-: неграмотный зробимо».

Це Зеленський казав оборона медичну інфраструктуру.

Міністерство розвитку громад та територій повідомляє, що станом в квітень 2021 року завершені будівельні роботи у 154 приймальних відділеннях точно по всій Україні. Цифра значно менша из-за оголошену у планах президента, і це без- лише нове будівництво, а й реконструкція приміщень – в якій пропорції отнюдь не вказано.

Володимир Зеленський: «В один прием всі інвестиційні закони, які направлені сверху поліпшення інвестиційного клімату в Україні, будут зареєстровані у Верховній Раді, і впевнений, що вони будуть проголосовані – вони повністю готові, повністю вичитані, я бери них вже дав угроза.

Так званий «установление про інвестнянь» набрав чинності маловыгодный так давно – у лютому 2021 року і вже навіть є 15 заявок получи и распишись державну підтримку від потенційних інвесторів в загальну суму інвестицій понад 1 мільярд доларів, повідомляє «Урядовий портал».

Водночас, Індекс інвестиційної привабливості України в другій половині 2020 року опустився накануне 2.4 пункта із 5 можливих. Такий низький показник індексу було зафіксовано вперше з 2013 року, йдеться в експертному дослідженні Європейської бізнес асоціації.

Володимир Зеленський: «Канон про амністію капіталів готовий, если переданий до Верховної Вследствие України. Пакет законів относительно народовладдя, про референдум, обов’язково если переданий до Верховної Для. Все це готово. Дійсно, пов’язано з режимом роботи Верховної Вследствие через коронавірус. Амністію введемо в цьому році, ми домовлялися і обіцяли людям».

У 2020 році яса про амністію капіталів ухвалений мало-: неграмотный був, але такий президентський законопроєкт внесений для розгляд парламенту вже у 2021 році. Він передбачає, що кожен вслед за 5% зможе задекларувати і легалізувати свої доходи, лишенный чего покарання за несплату податків, аби надалі руководить чесно бізнес в Україні

А через закон про народовладдя насквозь референдум депутати ухвалили в січні 2021 і з квітня цього року він чинний. Всенародный опрос може бути щодо чотирьох напрямків:

  • Зміни накануне трьох розділів Конституції
  • Питання загальнодержавного значення
  • Зміни території України
  • Скасування законів чи їх норм

Якщо це опрос, пов'язаний з народною ініціативою, потрібно если зібрати 3 мільйони підписів. Документом запроваджується можливість електронного голосування в подальшому.

Володимир Зеленський: «Це задачка прем’єр-міністра і в найближчі місяці він повинен показати програму збільшення мінімальної заробітної плати».

Нате момент заяви президента мінімальна заробітна доход була 4723 гривені. Після схвалення законопроєкту авторства президента Володимира Зеленського мінімальна плата збільшилася до 5000 гривень, із січня 2021-го зросла перед 6 тисяч гривень, а в липні вслед за планом має стати 6,5 тисячі гривень.

Володимир Зеленський: «Що стосується програми податкових канікул, в таком случае скоро її запровадять во (избежание малого та середнього бізнесу»

Получай кілька місяців локдауну деякі категорії малого бізнесу звільняли від сплати єдиного соціального внеску та надавали інші податкові пільги. Обіцянка президента маловыгодный містила конкретних цифр чи термінів, щоб порівняти реальність та очікування. Или, формально – здійснено.

Володимир Зеленський: «Ми майстри спорту щодо боротьби з коронавірусом. Ми одні з найкращих».

Вслед статистикою померлих від коронавірусу, Україна 18-а у світі, 8-а в Європі.

Вслед за кількістю введених вакцин, відповідно давно кількості населення, – в 72-му місці, попереду Зімбабве, Руанда, Росія, Камбоджа, країни Європи та Америки.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.