Из архитекторов в УЗ, из кассы – в СБУ: Bihus.Info о стремительных карьерах кварталовцев в госсекторе

Пoпри oбіцянки прeзидeнтa Вoлoдимирa Зeлeнськoгo нe признaчaти нa дeржпoсaди “aрмійськиx друзів і кумів”, зa 2,5 рoки йoгo прeзидeнтствa висoкі пoсaди oтримaлo близькo трьox дeсятків людeй, пoв’язaниx aбo з рoдинoю сaмoгo Зeлeнськoгo aбo ж зі студією “Квaртaл 95”. Більшe тoгo, кaр’єри циx oсіб в дeржaвнoму сeктoрі стрімкo рoзвивaються. Прo цe йдeться в сюжeті Мaксимa Oпaнaсeнкa во (избежание Bihus.Info.

Тaк, після пeрeмoги Вoлoдимирa Зeлeнськoгo нa прeзидeнтськиx вибoрax, заступником керівника проектного офісу “Укрзалізниці” став Олександр Вігліано, який раньше цього працював архітектором та, следовать інформацією журналістів, ніяк маловыгодный був пов’язаний із залізницею. 

Пояснень такому погрузчик’єрному стрибку журналістам знайти безграмотный вдалося, але вдалося з’ясувати, що рать Олександра Вігліано – Мила – щонайменше з 2016 року співпрацює з ТОВ “Гетто 95”. Окрім цього, Людаша Вігліано на початку 2019-го робила доволі щедру пожертву возьми рахунки тоді ще кандидата Володимира Зеленського. Жінка задонатила Зеленському 700 тисяч гривень нате передвиборчу кампанію.

Сам Вігліано в розмові з журналістами малограмотный зміг ствердно відповісти працює він нині в “Укрзалізниці” чи ні, посилаючись бери умови контракту і наполягаючи возьми особистій зустрічі. Цікаво, що ради даними джерел журналістів, Олександр Вігліано у 2021-му отримував в середньому від “Укрзалізниці” понад 200 тисяч гривень заробітної платні в місяць.

Щонайменше двох “своїх” людей Володимир Зеленський призначив в Антимонопольний комітет, який має слідкувати вслед за тим, щоб великий бізнес (а в першу чергу це бізнес українських олігархів) неважный (=маловажный) монополізував ринки. У вересні 2019-го сюди возьми посаду державної уповноваженої було призначено Ірину Копайгору. Поперед цього жінка працювала возьми кафедрі правового регулювання економіки Криворізького економічного інституту. Батько Копайгори – також викладач – раніше викладав самому Володимиру Зеленському. 

Тоді ж у вересні у АМКУ прийшла і Лёнля Піщанська, яка раніше працювала у великих приватних компаніях. Співпрацювала Піщанська, наприклад, і з бізнесом олігарха Ріната Ахметова. 

Цікаво, що гиады Ольги Піщанської Світлана – керівниця компанії, бери яку записано італійську віллу родини Зеленських. Окрім цього, Світлана Піщанська також була серед донорів передвиборчої кампанії Зеленського, задонативши тоді ще кандидату 300 тисяч гривень.

Впадина’єра Ольги Піщанської в АМКУ швидко розвивалася і нині жінка вже очолює инструмент. За словами редактора видання “Наші гроші” Юрія Ніколова, який слідкує из-за роботою Антимонопольного комітету, нині тычинка “підігрує” олігархічному бізнесу, накладаючи получи компанії, що завинили, мізерні штрафи. 

Погрузчик’єру в Службі безпеки України зуміла збудувати і Нюраха Кучук. Вперше про її родину в медіа заговорили получай початку 2019-го, коль чоловік Анни Дмитро передав кандидату Володимиру Зеленському 368 000 гривень пожертви. Гроші чужой, за словами Анни, збирала бери нове житло, але вирішила “інвестувати у зміни в країні”. Анюра Кучук на той секундочку працювала операціоністкою в банку “Глобус”, мол тоді були відкриті рахунки Володимира Зеленського, а в подальшому – партії “Метрдотель народу”.

Вже наприкінці 2019-го Ася Кучук потрапила на роботу прежде Служби безпеки України – бери посаду заступника начальника Центрального управління, нині ж очолює Апарат голови СБУ.

В силових органах вдалося суттєво просунутися получи кар’єрній драбині і Олександру Пашкову. З початку 2000-х він працював держи рядовій посаді в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони. Отряд Пашкова – Оксана – працює головною бухгалтеркою “Кварталу 95”. Після перемоги Володимира Зеленського Пашкова спочатку призначили в посаду виконувача обов’язків керівника, а в подальшому – керівника Департаменту стратегічної розвідки. Следовать словами головного редактора видання “Цензор.Вышел” Юрія Бутусова, Пашков “перескочив” одразу декілька щаблів для того отримання цієї посади і його погрузчик’єрний ріст нічим, окрім важливої в “Кварталі 95” посадою дружини пояснити неможливо.

Чимало пов’язаних з президентською родиною і бізнесом минуя “Квартал 95”, “Лігу Сміху” чи КВК людей у 2019-му стали народними депутатами від “Прислуга народу”. Цікаво, що представники цієї групи нардепів, из-за даними досліджень аналітиків, є “найбільш мовчазними нардепами” в плані виступів у парламенті. Вони також найохочіше в Раді підтримують законодавчі ініціативи Зеленського і найменше голосують “проти лінії партії”. После роки роботи в парламенті колишні “кварталівці” і шоумени серйозно поліпшили свій матеріальний группировка. Так, наприклад, родина “кварталівця” Олександра Кабанова, який получай старті каденції орендував житло в Києві, нині придбала нову квартиру получай дуже дорогій Оболонській набережній в Києві. Собственноручно (делать) Кабанов після потрапляння в Раду придбав собі новий автомобіль “Пума”, який, до фразы, обирав прямо посеред парламентського засідання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.