Несчастные люди, вассалы и мерзость. Дмитрий Медведев посвятил Украине агрессивную статью

Зaступник гoлoви РНБO Рoсії, кoлишній прeзидeнт тa прeм'єр РФ Дмитрo Мeдвeдєв ввaжaє, щo з нинішньoю укрaїнськoю влaдoю Мoскві нeмaє прo щo дoмoвлятися, тoму вaртo чeкaти нaступнoї влaди.

Прo цe він нaписaв у дoсить різкій стaтті, повній агресивних випадів в адресу України та української влади. Статтю опублікувало російське видання Негоциант. Видання зазначило, що "публікує її в авторській редакції".

Поки що офіційний Київ ніяк маловыгодный відреагував на матеріал.

Медведєв пише, що українські керівники – "персонал, що не мають жодної стійкої самоідентифікації. Нещасні людской)".

Він зазначає, що руководитель України Володимир Зеленський, людина "з певним етнічним корінням", яка говорила російською та заробляла, в тому числі в Росії, ставши президентом, "повністю змінив політичну і моральну орієнтацію".

"Почав ревно служити найбільш оскаженілим націоналістичним силам України, – обурюється Медведєв. – Можна тільки уявити, наскільки огидно йому було зробити таке моральне "сальто-мортале-мортале". Це нагадує божевільну ситуацію, коль представники єврейської інтелігенції у нацистській Німеччині з ідейних причин попросилися б в службу в СС".

Експрезидент РФ пише, що при помощи це в Україні з'являються "ублюдочні документи", для кшталт закону про корінні народи, "дебільні Кримські платформи" та моляться "из-за блаженну пам'ять терористів та юдофобів Бандери та Шухевича".

"Йому (Зеленському – Ред.) відверто гидко потурати цим настроям, все історія його життя, життя його родини повстає проти такої мерзоти. Нормальна, порядна людина несложно не змогла б цього робити. Але, сверху жаль, треба. Інакше розмажуть мізки в соответствии с стінах", – пише Медведєв і додає "вивернута навиворіт людина".

У такій ситуації, возьми думку представника російського РНБО, домовлятися з українською владою про Росії неможливо.

Він натякає получи те, що Захід керує Україною.

"А нам з васалами справу мати немає сенсу. Справи необходимо вести з сюзереном", – заявив Медведєв.

Він пропонує дочекатися, доки в Україні зміниться "нормальна" влада.

"Росія вміє чекати, ми сыны Земли терплячі", – додає Медведєв.

У статті Медведєв також публікує начебто "документи, які далеко не публікувалися" та українську приказку "Жидовская корова з вовком тягалася, тільки козлина від кози зосталася". Щоправда, хоть з двома помилками.

Після Путіна

Еще не вперше російські керманичі присвячують Україні довгі тексти. В липні статтю зі своїм трактуванням всієї української історії опублікував глава РФ Володимир Путін.

У ній Путін вкотре доводив тезу относительно те, що Україна та Росія – Вотан народ та переконував, що Київ перебуває під зовнішнім управлінням.

Український глава Володимир Зеленський творчість російського колеги розкритикував.

"Але ми, повторю ще изредка, не один народ. Були б одним народом, в таком случае в Москві, швидше за трендец, ходили б гривні, а над Держдумою майорів би жовто-блакитний прапор", – наголосив глава України.

Тези ж про "зовнішнє управління" України, из-за словами українського президента, – "суто пропагандистська мантра про внутрішнього споживача в самій Росії".

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.