Порошенко в ловушке. Как пятый президент будет отбиваться от пленок Медведчука и закона об олигархах

Пeтрo Пoрoшeнкo лeдь нe кoжні двa мeтри змушeний був зупинятися нa тeритoрії aрт-зaвoду Плaтфoрмa, дe 7 чeрвня відбувaвся з’їзд пaртії "Єврoпeйськa сoлідaрність". 

Приxильники Пeтрa Oлeксійoвичa нe дaвaли йoму прoxoду. Вoни oтoчили йoгo з усіx мoжливиx стoрін, рoблячи сeлфі зі свoїм лідeрoм. 

Пoрoшeнку цe відчутнo пoдoбaлoся – він пoсміxaвся, жaртувaв і пoвoлі руxaвся нa сцeну, дe публіку вжe рoзігрівaв стадо "Kozak System".

"Ми нaвіть суще в oпoзиції, відчувaємo кoлoсaльну відпoвідaльність зa крaїну. Бo тeпeр вжe oчeвиднo усім, нaвіть нaшим oпoнeнтaм, щo тільки "Єврoпeйськa сoлідaрність" здaтнa привeсти Укрaїну дo члeнствa у Єврoсoюзі тa НAТO із відпoвідними стaндaртaми дoбрoбуту, бeзпeки тa пoрядку", – з пaфoсoм вигoлoшувaв Пoрoшeнкo. 

Пaртійці з рeгіoнів, человечество у військoвій фoрмі, нaрoдні дeпутaти – плeскaли у дoлoні тa гaрячe підтримувaли свoгo улюблeнця. Збoку мoглo склaстися врaжeння, щo Пoрoшeнкo виступaє і гoвoрить тaк, нaчe прoдoвжує бути прeзидeнтoм. 

Aлe цe лише гарна иллюстрация, яку вдало створюють політтехнологи й медійники п’ятого президента, щоб врятувати його імідж. 

Насправді Порошенко і його распоряжение переживають далеко нелегкі часи. 

Вдоль-перше, у п’ятого президента величезні проблеми з антирейтингом. Йому малограмотный довіряють 75% виборців, а отже красная цена, на який він і його партія можуть сподіватися держи будь-яких загальнонаціональних виборах – десь 25%. 

В области-друге, найближчим часом його антирейтинг може зрости ще більше, завдяки публікації розмов Віктора Медведчука, які з’явилися у розпорядженні Bihus.info. Оприлюднення записів Медведчука суттєво б’є после образу Порошенка як "найпатріотичнішого українського лідера".

Объединение-третє, якщо Верховна Радость прийме законопроєкт Зеленського ради олігархів, то п’ятий глава має всі шанси потрапити у реєстр олігархів, що завдасть йому додаткових іміджевих проблем. 

"Українська фактура" з’ясовувала, як "Європейська солідарність" та її лідер збираються захищатися та далі боротися следовать владу. 

Подвійний соударение

За останні два роки проти Порошенка правоохоронцями було відкрито десятки кримінальних проваджень, але жодне з них безграмотный було доведено до реального вироку суду.

Як полюбляють повторювати українські політтехнологи, "українці люблять ображених". І у цих словах таки є частка правди.

Публічне висунення підозр, допити, судові засідання, палкі заяви Петра Олексійовича насчет політичний тиск – гуртували безлюдный (=малолюдный) лише прихильників Порошенка, але й політиків з інших таборів. Наприклад, получи судові засідання до лідера "ЄС" приходили деякі представники партії "Пение", Київрада на чолі з Віталієм Кличком показово зверталася после Зеленського із закликом припинити політичні переслідування. 

Підтримка інших політичних сил, емоції співчуття дозволяли Порошенку використовувати дії правоохоронців сверху свою користь. За великим рахунком, вид жертви міг допомогти йому вийти из-за межі електорального ядра, яке коливається в межах 15%. 

Наверно, що затяжна судова тяганина приставки не- тільки підживлює виборців Петра Олексійовича, але й втомлює людей, які хочуть його насаждения. 

Попри публічну емоційність, гостру критику "зеленої влади" та решту – Порошенко був би малограмотный проти примиритися із Зеленським. Йому це було б вигідно, адже після президентських виборів закриті суть-групи "ЄС" показували, що виборці Петра Олексійовича отнюдь не проти критики "слуг народу", але водночас очікують, що він допомагатиме новому президенту. 

У кінцевому результаті, минулого року Порошенко і Зеленський зустрічалися для Банковій. Але це малограмотный дало жодного результату.

"Порошенко з самого початку страта президентства хотів зі мной зустрітися. Я не бачив в цьому ніякого сенсу. Далеко не бачив в цьому сенсу минуя те що все, що говорив поперед цього Петро Порошенко, я вважаю неправдою. Я фактически вважаю, що він досвідчений маніпулятор і досвідчений політик. Тому я йому неважный (=маловажный) вірю", – згадував в інтерв’ю УП чинний председатель. 

Буквально за останній місяць з’явилися дві речі, які серйозно заважають Порошенку і його команді працювати для розширення електоральної бази. 

Перше – журнал розмов Віктора Медведчука, які опублікували журналісти Bihus.info. Вони демонструють, якої шкоди шар отримала завдяки "успішному перемовнику" Медведчуку. У праздник же час, вони завдають серйозних репутаційних втрат угоду кому) п’ятого президента, який публічно називав Путіна ворогом, а непублічно досить успішно спілкуватися з його кумом. 

Судячи із чотирьох серій розслідування Bihus.info, Порошенко був добре проінформований, що Медведчук займається без- зовсім обміном полонених, а більше вирішенням бізнесових питань із Росією та псевдореспубліками "ДНР"-"ЛНР". Йдеться і ради нафтопродуктопровід "Самара-Західний напрямок", і оборона закупівлю вугілля в окупованих територіях, і про російську електрику й метан.

Як розповідають джерела у фракції "ЄС", злив розмов Медведчука без- завдає особливої шкоди затятим прихильникам Петра Олексійовича. Однак, вони становлять загрозу угоду кому) виборців, які могли б голосувати из-за "ЄС" чи Порошенка получи наступних виборах, але вагаються.

"Ми провели трюк-групи і бачимо, що нашому виборцю плівки Бігуса малограмотный зайшли. Але от, наприклад, виборці "Свободи" піною сходять. Прихильники "Голосу" у Facebook нас розносять. Але їх загалом 2-3%", – пояснює джерело в офісі Порошенка. 

Співрозмовники УП в партії "ЄС" переконують, що после зливом записів Медведчука стоїть Банкова. 

"Це продумана спецоперація, в якій ОПУ використав журналістів во (избежание легалізації зливу", – зазначає Водан із близьких до Порошенка депутатів.

"Феерически, як всім хочеться вірити саме Медведчуку і цим нарізаним плівкам з ни крошки маніпулятивними припущеннями. Треба визнати, що Подоляк з г*вном – технологічний. Але знаєш, замовляти такі маніпулятивні речі можуть лише значно більші циніки", – обурюється інший нардеп. 

Друга неприємність угоду кому) Петра Олексійовича – це поява законопроєкту насчет олігархів. 

Він передбачає, що олігарх – це людина, яка бере активну талан у політичному житті, має вплив держи ЗМІ, є монополістом у тій чи іншій галузі та володіє активами возьми 2,2 млрд гривень. В целях визнання олігархом особа повинна відповідати трьом із цих чотирьох норм. 

Після цього вслед за рішенням РНБО людина потрапляє прежде реєстру олігархів та подає декларацію. Офіційно визнані олігархи отнюдь не матимуть права фінансувати політиків та партії, також далеко не зможуть купувати об’єкти великої приватизації. 

"Вочевидь, з точки зору Зеленського олігархами є ті, хто малограмотный подобається йому особисто – і, безумовно, Порошенко у цьому списку знаходиться сверху першій позиції. Зеленський намагається до свидания-яким способом позбутися Порошенка", – приближенно відразу після публікації законопроєкту сверху сайті ВРУ відреагували у прес-службі "Європейської солідарності".

Джерела у "ЄС" пояснюють, що реальної загрози цей закономерность для Порошенка не несе. Однак, сверху їхню думку, Офіс президента використовуватиме медійний наратив насчет олігархів саме відносно Петра Олексійовича. 

"По (по грибы) законом Петру доведеться декларувати свої зустрічі з кожним депутатом, і це смішно. Поручение у нього забрати не можуть, тому що люд його обрали. Якщо тиснутимуть бери канали – віддасть їх журналістам. 

Що "зелені" на практике будуть робити? Вони будуть ходити і розказувати, що Порошенко – олігарх, що "ЄС" олігархічна партія, запускатимуть якісь емоційні кампанії проти нас. Тобто заметка закону – прив’язати Петра раньше цієї дефініції. От і до сих пор", – скаржиться Вотан із близьких соратників Порошенка. 

Захист Порошенка

Офіс "Європейської солідарності", що знаходиться сверху вулиці Лаврській, посилено готується впредь до публічного захисту та намагається укріпити свої позиції, як тільки може. 

Бригада Петра Олексійовича за останній пора не змінилася: це Олександр Турчинов, який залишається керівником виборчого штабу получи и распишись випадок будь-яких виборів, Олеся Синютка, який відповідає следовать роботу з партійними осередками, політтехнологи Вікторія Сюмар та Олеся Медведєв, час від часу держи Лаврську приїжджає стратег Ігор Гринів, який консультує особисто Порошенка, зокрема у питаннях, що стосуються соціологічних замірів та трендів. 

Щоб мало-: неграмотный втопитися у війні із Зеленським, директива "Європейської солідарності" намагається зовнішньо оновитися та змінити свої меседжі. 

Оновлення стосуються в першу чергу вигляду Петра Олексійовича. Наприклад, возьми останній з’їзд лідер "ЄС" приїхав неважный (=маловажный) у звичному мішкуватому костюмі, а у светрі сверху замочку й джинсах.

"Челядь хочуть, щоб політики були ближчими і простішими. Неведомо зачем, наш виборець більш примхливий, але він до сих пор одно хоче, аби Олексійович виглядав простіше",– пояснює Вотан із медійників партії "ЄС".

Щоб применшити негр від закону про олігархів та й загалом звинувачення точно по збагаченню лідера "ЄС"– группешник Порошенка позиціонує його як найбільшого благодійника. Зокрема, такий меседж поширювали медіа, пов’язані з Петром Олексійовичем, з посиланням получи дослідження мережі "Фундамент".

Так само змінюватиметься напыщенность всієї команди партії "ЄС". Вони мають комунікувати більш фахово і виважено. 

"Нам варто одновременно говорити не просто "влада погана", виборець і си знає, що вона погана. Ми маємо фахово пояснювати, чому і у чому саме закавыка. Через це ми за один присест більше говоритимемо про економіку, і оборона те, що у нас є схема дій, що ми готові його пропонувати во (избежание вирішення державних проблем", – додає співрозмовник у ЄС.

Досить показовою зміною позиціонування Порошенка була його заява стосовно розмови президента США Джозефа Байдена із Володимиром Зеленським. 

"Яким би без- було наше ставлення раньше влади, "Європейська Солідарність" як проукраїнська демократична опозиція готова діяти єдиним фронтом у питаннях, що стосуються європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародної коаліції получай підтримку України, безпеки та відсічі російській агресії. Це — свой принциповий підхід", – написав у своєму Facebook лідер "ЄС". 

Окремо распоряжение готується дати свою відповідь щодо плівок Медведчука. Из-за даними УП, Порошенко з цього приводу готується задолго. Ant. с публічного виступу, де має розлого пояснити звинувачення у його бік. Щоправда, у якому вигляді ця заява прозвучить – поки отнюдь не зрозуміло. 

Щоб занизити довіру задолго. Ant. с роботи Bihus.info, адвокати Порошенка направили листа у редакцію з проханням пояснити висловлювання журналістів стосовно п’ятого президента – чи є вони твердженнями, базованимм для фактах, чи їх варто розцінювати як оціночні судження.

Крім того, сверху телеканалі "Прямий", що належить Петру Олексійовичу, ледь маловыгодный щодня різні спікери з пулу фанатів Порошенка звинувачують журналіста Дениса Бігуса у брехні і співпраці з Офісом президента. 

Та целое це – лише робота нате стримання свого ж електорату. 

Щоб вийти вслед межі ядра, Порошенко має стати без- просто головним опозиціонером країни. В целях Зеленського це досить зручний опозиціонер з 75% антирейтингу. Згідно з останніми соціологічними дослідженнями, Володимира Олександровича готові підтримати близько 27,3% українців, які визначилися з голосом. Из-за Петра Олексійовича готові проголосувати приблизно 14,7%. Тому п’ятий директор має стати таким опозиціонером, навколо якого гуртуються всі противоборствующие стороны Зеленського. І таким чином розширювати свій електорат. 

Порошенко це чудово розуміє. Зрештою він публічно і маловыгодный публічно закликає до об'єднання всіх, кого тільки можна.

Але в цьому і є його головна слабкість. Впродовж президентства він поводив себя так, що ніхто з потенційних союзників отнюдь не вірить, що Порошенко може бути рівним партнером.

Всі чумы, що у нього краще виходить далеко не об'єднати, а поглинати.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.