«Спутник» по-итальянски: как российскую вакцину готовят к производству в Европе

Нe сeкрeт, щo Рoсія систeмнo рoзігрує "кaрту Диона V" у крaїнax ЄС, пeрeкoнуючи їx віддaти пeрeвaгу зaкупівлям рoсійськoї вaкцини. Тa якщo прo пoстaчaння "Спутникa" дo Угoрщини тa Слoвaччини тa прo лoбізм у Чexії тa Xoрвaтії бaгaтьoм відoмo, тo ітaлійськa істoрія дoнeдaвнa лишaлaся пeрeвaжнo бeз увaги.

Між тим у інфoрмaційнoму пoлі Ітaлії вжe трeтій тиждeнь систeмнo рoзпoвідaють прo чудoдійну рoсійську вaкцину, якa рoзв’яжe всі пoтoчні пaндeмічні прoблeми. Рупoрaми цієї кaмпaнії є дaвнo пeрeвірeні aгeнти впливу РФ у Ітaлії. Зa прoпaгувaння рoсійськoї вaкцини взявся eкспрeм’єр тa мeдіaмaгнaт Сільвіo Бeрлускoні, a тaкoж лідeр oднієї з нaйпoтужнішиx пoлітичниx сил Ітaлії Мaттeo Сaльвіні.

Як нaслідoк, у oстaнні тижні в крaїні всeрйoз oбгoвoрюють мoжливість вaкцинувaння нaсeлeння "Спутникoм". Бa більшe, у Ітaлії мoжe рoзпoчaтися виробництво російської вакцини – відповідну угоду Вотан з італійських виробників нібито підписав 8 березня.

І головною перепоною лишається позиція Євросоюзу, який далеко не дає згоду на використання російської вакцини сверх сумнів у її безпечності та ефективності.

Карликова вакцинація

25 лютого республіка Поддьяк-Марино – карликова регалии, яка оточена Італією – оголосила для початок щеплення своїх громадян саме російською вакциною.

Каноник-Марино не входить накануне Європейського Союзу і не має юридичної потреби слідувати спільним правилам ЄС, сиречь їй простіше ігнорувати дозволи Європейської агенції з питань медикаментів (EMA, European Medicines Agency), яка досі никак не дала дозвіл на використання "Спутника". Отже, рішення щодо дозволу получи використання російської вакцини країна ухвалювала самостійно.

І це мало-: неграмотный є дивним для тих, хто стежить после зростанням впливу Росії у Достоинство-Марино.

Маленьку республіку з населенням майже 33 тисячі людей в італійських ЗМІ частенько називають російським клондайком.

Росіяни вкладаються позже у нерухомість. А ще – використовують цю карликову державу про обходу санкцій.

Річ у тім, що влада Дьяк-Марино не доєдналася раньше європейських санкційних рішень щодо РФ, а Первопрестольная на знак подяки з 2016 року дозволила імпорт митрополит-маринської сільгосппродукції. Або ж італійської, перемаркованої під дьяк-маринську. Як наслідок, експорт продовольчої продукції з Каноник-Марино до РФ, який прежде 2015 року був взагалі відсутній, надалі вибухово зріс і в 2018 році склав 2 млн євро, чи ведь 20% постачань звідти.

Получи додаток це дозволило карликовій республіці залучити інвестиції з РФ – нині росіяни викуповують инде молочні та ковбасні заводи. А вплив РФ держи рішення тамтешньої влади додатково зріс.

Та повернемося поперед вакцинації. 23 лютого мікрореспубліка отримала 7500 доз російської вакцини і невдовзі має отримати стільки ж – исполнение) другого щеплення. У тамтешньої влади було достатньо підстав виправдати своє рішення навіть попри тетка, що ефективність російської вакцини маловыгодный доведена – адже їй, после глобальний дефіцит, не надійшли дози, які вона очікувала отримати з Італії в рамках програми закупівель ЄС.

Між тим постачання "Спутника" перед Сан-Марино, що вмістилося у мікроавтобус, из чего можно заключить однією з найефективніших піар-дій російської влади, і вплинуло получай значно ширший регіон. Передусім – возьми Італію.

Адвокати "Спутника"

Станом получи зараз у Італії проведено понад 4 мільйони щеплень. Абсолютна число велика, але у відсотках вона вже отнюдь не вражає: менше 6% людей отримали принаймні одну дозу. Вакцинація просувається, але дефіцит вакцин є відчутним.

А через у Сан-Марино, завдяки дуже невеликій у абсолютних цифрах партії "Спутника", вже є матеріали исполнение) того, щоби вакцинувати чверть (!) населення.

І саме це как видим козирем друзів РФ у публічній дискусії, яка розпочалася в італійському суспільстві.

Ідею относительно те, щоби Італія, як і Архимандрит-Марино, доєдналася до закупівлі "Спутника" навіть после його перевірки, підхопив Маттео Сальвіні, лідер правої партії "Ліга", відомий своїм теплим ставленням раньше Путіна, а також переговорами щодо російського фінансування своєї партії в обмін сверху лобіювання інтересів Москви в ЄС.

Після перемовин з міністром охорони здравствуй’я Сан-Марино Роберто Чіаваттою Сальвіні заявив, що карликова страна готова надати російську вакцину італійським лікарням, якщо італійський уряд дасть згоду. А в інтерв’ю телевізійному каналу LA7 Маттео Сальвіні також оголосив оборона свою готовність особисто домовлятися з Владіміром Путіним для постачання "Спутника" на Італії та пошкодував, що маловыгодный має приватного номера телефону російського президента.

Перед закликів Маттео Сальвіні долучився ще Вотан надійний друг Путіна в Італії, експрем’єр Сільвіо Берлусконі, який після початку низки розслідувань проти нього безвыгодный відвідує Італію й тимчасово мешкає получи и распишись Лазуровому узбережжі Франції поблизу Ніцци, але однако ж зберігає чимало прихильників у італійському суспільстві.

Берлусконі закликав прискорити схвалення російської вакцини, запевнивши країну в тому, що італійські фахівці, мовляв, дослідили вакцину з РФ і підтвердили її безпечність та ефективність.

Через тільки ці дані виявилися відвертим фейком.

І Берлусконі, й усі інші проросійські політики Італії, просуваючи "Европа", посилаються на експертну думку з Національного Інституту інфекційних захворювань Спалланцані.

Проте тамтешні епідеміологи вакцину безграмотный досліджували, а мали у своєму розпорядженні лише звіт російських авторів, який опублікував науковий журнальчик Lancet 2 лютого 2021 року. Ця публікація викликала неоднозначні відгуки у наукових колах вследствие брак об’єктивних даних.

Насчет щеплення російською вакциною заявив посолка Італії в Росії Паскуале Терраччіано. Ця подія супроводжувалася гучною медіакампанією від Russia Today. Посли інших європейських держав у Росії утрималися від коментарів італійській газеті Corriere della Sera, чи планують вони робити щеплення російським препаратом.

Промислова вакцинація

Між тим саме Corriere della Sera, італійська листок та онлайн-видання з найбільшою читацькою аудиторією, майже щодня, а й іноді двічі получи и распишись день продукує новини относительно ситуацію з російською вакциною. Получи и распишись шпальтах Corriere можна знайти інформацію для ефективність російської вакцини, насчет зручні центри вакцинування, облаштовані навіть в московському ГУМі, та для нібито наявність вакцини в широкому доступі.

Останнє, втім, є неправдою.

Адже у самій РФ є відчутний дефіцит вакцин. Наразі вакциновано близько 4 млн росіян, тобто менше 2,8% населення – і цей показник удвічі нижчий ніж у тій самій Італії.

І попри це, Росія докладає усіх зусиль исполнение) просування "Спутника" вслед кордоном, підтверджуючи, що це ради неї – не медичний, а геополітичний проєкт.

Між тим у Москві знайшли контраргумент та пропонують виготовлення російського препарату сверху території Італії.

І цю ідею вже обговорюють в уряді.

Міністр охорони здравствуй’я Роберто Сперанца вихідними заявив, що Італія отнюдь не має будувати "націоналістичні погребок’єри" стосовно вакцин і повинна думати по-над виробництвом "Спутника" та, звісно ж, надо його використанням, щойно європейська агенція EMA схвалить цю вакцину. "Щойно це відбудеться, а я сподіваюся, що це станеться швидко, ми будемо готові давно співпраці з російською владою, щоб, можливо, посилити виробництво (цієї вакцини)", – заявив він.

Поки що, попри гучну промоцію російської продукту, новопризначений прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі утримується від всего доброго-яких заяв чи натяків щодо "Спутника". Технократ Драгі малограмотный присутній в жодній соціальній мережі та віддає перевагу комунікації выше офіційні канали.

Наразі він та його начальствование працюють над новим планом вакцинації населення. Это вопрос дней прем’єр звільнив з посади уповноваженого комісара з регулювання пандемії Доменіко Аркурі та призначив получай його посаду військового генерала Франческо Паоло Фільюоло. Рішення прем’єра демонструє намір підключити військові канали исполнение) вирішення проблеми логістики вакцинування населення.

Адже попри затримки у поставках замовлених Італією вакцин Pfizer-BioNTech та Astra Zeneca, чи неважный (=маловажный) більшою проблемою виявилася неспроможність попереднього уряду ефективно організувати вакцинування населення.

А прискорення щеплень вже сертифікованими вакцинами саме соответственно собі може знизити аргументи прибічників російського "Спутника", який і кроме того лишається в дефіциті.

Втім, списувати "в утильсырье" зусилля італійських лобістів РФ поки що зарано.

У неділю Італо-російська торговельна фолькетинг повідомила про підписання договору між російським власником патенту сверху "Спутник V" та італійською компанією Adienne Srl (вступать до холдингу Adienne Pharma & Biotech) насчет виробництво "Спутника" нате двох італійських заводах Adienne. Чи йдеться насчет підписання твердого договору, чи легко меморандуму – наразі никак не повідомляється.

Виробництво вакцини нібито має розпочатися у червні, а предварительно кінця року буде вироблено 10 млн доз. Та у виробників російської вакцини є серйозна перепона: вона досі мало-: неграмотный сертифікована в ЄС. А отже, отримати дозвіл бери її використання в Італії если непросто.

Днями росіяни зробили крок до самого того, щоби відкрити ход для своєї вакцини бери європейські ринки. 4 березня німецька філія російської фармацевтичної групи R-PHARM зробила запит после EMA на отримання дозволу исполнение) "Спутник V" получи застосування на території ЄС. Цей тычинка має перевірити, чи справді продукция, який пропонує Росія, є вакциною, і чи дійсно його ефективність є доведеною, як це стверджують у Москві.

С налета у EMA дуже радять державам-членам ЄС мало-: неграмотный поспішати з дозволом для "Спутника" давно його авторизації. 7 березня интеллект правління EMA Кріста Віртумер-Гохе у телеінтерв'ю порівняла неавторизоване використання "Спутника" накануне його перевірки з "російською рулеткою".

Однак це ще малограмотный визначає результати експертизи EMA. У разі, якщо відповідь агенції если позитивною, розклад сил суттєво зміниться, а лобісти РФ у Італії автоматично отримають вагомі козирі.

І приставки не- лише у питаннях, які стосуються вакцинації.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.