Туреччина розпочала розробку власної ракети для місії на Місяць

Турeччинa вeдe рoзрoбку влaснoї гібриднoї рaкeти, якa будe зaдіянa в місії нa Місяць. Прo цe повідомив у неділю в інтерв’ю агентству Anadolu міністр промисловості і технологій Туреччини Мустафа Варанк, пише УНН.

“Ми досягнемо Місяця следовать допомогою запуску унікальної національної гібридної ракети. Сьогодні ми відвідуємо об’єкти компанії Delta V, яка займається розробкою унікальних технологій гібридних двигунів, що є важливою складовою місії сверху Місяць. Компанія була заснована в 2016 році і працює надо космічними розробками з 2017 року. В рамках місії для Місяць ми очікуємо головним чином розробок двигунів, які давать разрешение нам здійснити запуски у вселенная”, — підкреслив міністр.

Сверху початку лютого президент Туреччини Тайіп Ердоган представив громадськості плани щодо розвитку національної космічної програми, вона передбачає відправку в 2023 році ракети, яка повинна если досягти поверхні Місяця. Из-за словами турецького лідера, жорстка декатировка на Місяці повинна бути здійснена накануне 100-річчя республіки, яке если відзначатися в кінці 2023 року.

В кінці травня 2018 року азербайджанське агентство Trend з посиланням держи джерело в турецькому кабміні повідомило, що Туреччина після 2023 року планує запустити власну програму підготовки астронавтів. Для реалізацію цього проекту Анкара має намір витратити близько 6 млрд доларів. Законодавча центр для цього була підготовлена ще восени 2016 року. Це Вотан з найбільш великих і амбітних проектів в сучасній історії Туреччини.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.